Connect with us

Kadınlar İçin Fitness

Bölgesel İncelme Nedir? Bölgesel İncelme Nasıl Olur?

bölgesel-incelme

Bölgesel incelme isteği, özellikle kadınlarda rastlanan çok özel bir durumdur. Kadınlarda bazı bölgeler estetik açıdan hoş gözükmeyebilir. Bu da, kadınlarda bölgesel zayıflama isteği uyandırır. Bu yazıyla beraber bölgesel incelme nedir ve nasıl olur gibi sorulara cevap bulacağız.

Siz de vücudunuzun bir bölümündeki fazla yağlardan şikayetçiyseniz ve bu durum hakkında detaylıca bilgi almak istiyorsanız bu yazıyı okumaya devam edin.

Bölgesel İncelme Mümkün Mü?

Bölgesel zayıflamak (yağ yakmak) mümkün değildir ancak bölgesel incelmek veya sıkılaşmak kesinlikle mümkündür! Size en kısa yoldan verebileceğimiz cevap bu olacaktır.

Bugüne kadar internette çok fazla bölgesel yağ yakımı hakkında şeyler okudunuz, biz de bunu direkt Fitness Hurafeleri yazımıza aldık çünkü bu bir hurafe!

İnternette bölgesel yağ yakımı adı altında paylaşılan egzersizleri ve taktikleri inceledik. Bunların her biri, size umut satmak ve reklam yapmak için açılan başlıklar olduğu sonucuna vardık. Bölgesel bir şekilde yağ yakmak mümkün değildir! Sadece ve sadece rahatsız olduğunuz bölgeyi çalıştırarak sıkılaşmak mümkündür.

Bu da, size incelmiş hissi verecektir zira artık o bölgeniz sıkılaşmış olacak ve daha ince görünecek.

Size yağ yakıcı göbek bandı, bölgesel incelme kemeri gibi şeyler satanlardan/satmaya çalışanlardan uzak durun. Bunların hiçbiri işe yaramayacaktır. Bu konu hakkında bize sıkça sorular soruluyor. Reklamlarda sürekli karşınıza çıkan ürünlere aldanmayın.

İnternette gördüğünüz manken fizikleri, ince bel, şekilli kıvrımlar bu tarz bantlarla veya sadece diyetle yapılamaz. Aynı zamanda spor yapmak ve kas oranınızı arttırmak zorundasınız.

Kadınların ağırlık kaldırması, güzel bir fizik isteyenler için mecburidir. İnternette görmüş olduğunuz reklamlara kanmayın ve bir an önce ağırlık kaldırmaya başlayın!

İlginizi Çekebilir:   Antrenman Öncesi ve Sonrası Beslenme Nasıl Olmalı?

Ağırlık kaldırmaya başlayan kadınlar, bölgesel incelme dediğimiz kavramı da tatmış olacaklar zira bütün vücutları bir anda sıkılaşmaya başlayacak.

bölgesel-incelmek-mümkün-mü

Bölgesel İncelme Hakkında

Bölgesel İncelme Nasıl Olur?

Bölgesel incelmek istediğinizi biliyoruz ancak yağ yakmaya başladığınız andan itibaren bir anda belinizdeki veya istemediğiniz yerlerdeki yağlarınız gitmeyecek.

Vücudumuz, gerekli olan yerlerden ve her yerden yağ yakacak. Yukarıda da söylediğimiz gibi, belli yerlerinizin incelmesini istiyorsanız ağırlık antrenmanları ile desteklemelisiniz. Böylelikle sıkılaşacaksınız.

Size umut satan, bölgesel yağ yakımı olduğunu iddia eden kişilerden ve özellikle satıcılardan uzak durun.

Sıkılaşmak İçin Ne Yemeli?

Sıkılaşmak, fit bir görünüme sahip olmak için sadece ağırlık kaldırmak yetmez elbette. Fitness’ı aynı zamanda doğru ve düzenli bir beslenmeyle sürdürmek zorundasınız. Kaba bir tabirle protein ve sebze ağırlıklı beslenmelisiniz ancak “Fitness Türkiye Beslenme” kategorimizi ziyaret ederek kadınlar için beslenme hakkında birçok makaleyi bulabilirsiniz.

Buradaki konumuz beslenme olmadığı için burada beslenme önerileri vermeyi uygun görmedik. Verdiğimiz bağlantıyı ziyaret ederek siz de Fitness ile beraber kaliteli bir beslenme programına sahip olabilir ve hayalinizdeki sıkı vücuda kavuşabilirsiniz!

Bölgesel İncelebilirsiniz!

Evet, artık makalemizin sonuna gelebiliriz. Bölgesel incelmek kesinlikle hayal değildir! Biz size sadece bölgesel yağ yakımının olmadığını söylüyoruz. Bölgesel incelmenin mümkün olmadığını söylemiyoruz.

Tekrar uyaralım. İnternette gördüğünüz yağ yakma makineleri, bantları gibi şeylerle vaktinizi ve paranızı harcamayın. Şu diyeti, bu diyeti gibi şeylerle de vaktinizi ve emeğinizi harcamayın.

Hemen kaliteli bir beslenme programı ve Fitness antrenmanlarıyla siz de hayal vücudunuza kavuşabilirsiniz. Bu konu hakkında merak ettiğiniz her şeyi hemen aşağıdaki yorum bölümüne sorabilirsiniz.

Fitness Türkiye, Türk sporcuların Fitness ve Vücut Geliştirme sporunda bilinçlenmesi ve gelişmesi için kurulmuş gönüllü bir topluluktur. En iyi Türkçe Fitness Rehberi olmayı hedefleyen kuruluşumuz; Antrenman, Yağ Yakımı, Beslenme, Supplementler ve aklınıza gelebilecek her türlü konu için makaleler sunmaktadır.

Continue Reading
14 Yorum

14 Yorum

 1. Pingback: Fitness Hurafeleri - Fitness Türkiye - Türkçe Fitness Rehberi

 2. Pingback: Anonim

  • Fitness Türkiye

   7 Şubat 2021 at 18:58

   Biz teşekkür ederiz.

 3. Pingback: Anonim

 4. Pingback: Anonim

 5. Pingback: Anonim

 6. Pingback: Anonim

 7. Pingback: melis

 8. Pingback: Anonim

 9. Pingback: Anonim

  • Fitness Türkiye

   18 Nisan 2021 at 18:48

   Biz teşekkür ederiz.

 10. Pingback: melike

 11. Pingback: Anonim

 12. Pingback: Anonim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Reklam Alanı

Fitness

Fitness Türkiye

Fitness Türkiye Hakkında

Fitness Türkiye, antrenmanlarınızın daha verimli geçmesi ve iyi bir Fitness beslenme programına sahip olabilmeniz için bilimsel araştırmaları kanıt sunarak Türkçe Fitness makaleleri üretmektedir.

Burada vermiş olduğumuz tavsiyeler kişiden kişiye değişiklik gösterebilir ve hiçbiri hastalık tedavisi ya da hastalık teşhisi için kullanılmamalıdır.

Türkçe Fitness makaleleri sunan fitnessturkiye.net, Türkiye’de Fitness ve Vücut Geliştirme sporunun gelişmesi için her türlü görüş ve işbirliğine açıktır.